header

STADIONBB

Kibic TS Podbeskidzie, pracownik Bielskiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego zachęca wszystkich do oddania swojego głosu na Stadion Miejski w Bielsku-Białej!
Poniżej przedstawiamy jego apel:

Witamy wszystkich serdecznie!
Wystartował coroczny konkurs pod patronatem firmy PPG Deco Polska (bardziej znanej jako Dekoral), Malarz Roku Dekoral 2015.
Zachęcamy gorąco do zagłosowania na jedną z większych inwestycji wykonywanych przez naszą firmę, w którą włożyliśmy wiele trudu i wysiłku, a mianowicie Stadion Miejski w Bielsku Białej.
Jest to efekt całego naszego zaangażowanego zespołu jak i wszystkich, którzy w tym procesie nas wspierali.
Liczymy na liczne poparcie ze strony kibiców i sympatyków klubu.
Jako firma rozwijamy się, szkolimy i staramy się być bardziej profesjonalni w tym co robimy. Dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy były zauważane i doceniane przez klientów i partnerów naszej firmy. Nominacja do konkursu jest dla nas wyróżnieniem i okazją na rozreklamowanie przedsiębiorstwa jak i tego okazałego obiektu, jakim jest Stadion Miejski. Opis inwestycji znajdzie się na wszystkich stronach internetowych firmy PPG Deco Polska, w prasie branżowej, jak i na plakatach we wszystkich Centrach Dekoral Professional na terenie całego kraju.
Jeszcze raz zwracam się z prośbą o zagłosowanie i wsparcie nas w konkursie. Pokażmy, że Bielsko i okolice potrafią docenić i walczyć o swoje.
Dodatkowo każdy, kto głosuje ma możliwość wygrania nagrody dodatkowej.
Dziękuję za wsparcie i poświęcony czas!
Oto link do strony konkursowej:
Głosowanie na stadion: http://malarz-roku.pl/inwestycje/stadion-miejski-30/

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  


Komentowanie jest zablokowane.