header

W sobotni wieczór na stadionie przy Rychlińskiego pojawiło się dokładnie 4175 widzów. Nasi zawodnicy starali się kontrolować grę i jak najdłużej utrzymywać się na połowie rywala. Stworzyli sobie kilka naprawdę bardzo dobrych okazji na zdobycie bramki, ale zawiodła skuteczność. Najlepszą okazję zmarnował nasz obrońca Mavroudis Bougaidis, który w 63 minucie trafił w poprzeczkę. Zdecydowanie właśnie skuteczność jest największym mankamentem w grze naszych piłkarzy tej wiosny, pokazał to już mecz ze Stomilem, który szczęśliwie wygraliśmy po rzucie karnym. Zatem o grze piłkarzy można powiedzieć w sumie tylko tyle, że najważniejsze było uniknięcie porażki w tym bardzo ważnym meczu. Z pewnością od samej Chojniczanki, która przyjechała do Bielska jako lider tabeli, kibice wymagali znacznie więcej, ale także jej piłkarzom tego dnia gra z przodu się nie „kleiła”.

Wracając na trybuny to zorganizowaliśmy naprawdę dobry doping. W młynie pojawiło się około 230 głów. W czasie spotkania staraliśmy się zaangażować do dopingu także pozostałe trybuny, zarzuciliśmy m.in. „Lokomotywę” i na przemian „Bielsko-Biała” i całkiem nieźle to wyszło. „Pozdrowiona” została policja i dobrze już znany na stadionie „Szachu”.  Wywiesiliśmy flagi: Górale, Ceramed Bielsko Family, Konfederatke- Narodowe Podbeskidzie. Warto wspomnieć, że po CBF pojawiła się kolejna debiutująca u nas flaga, a było nią płótno należące do ultrasów z grupy „Wiecznie Młodzi”.

Przypominamy, że trwają zapisy na bardzo ważny dla nas wyjazd. Już 17.03 o godzinie 18.00 na stadionie przy ulicy Cichej w Chorzowie nasz zespół będzie mierzył się z piłkarzami Ruchu Chorzów. Z racji dobrego terminu i bliskiego wyjazdu musimy zaprezentować się najlepiej jak tylko potrafimy. Bez wymówek wszyscy jedziemy po pierwsze wyjazdowe zwycięstwo tej wiosny.

Trwają również zapisy na koszulki. Najnowsza edycja koszulek Ceramed Bielsko.
Koszulka wykonana z najwyższej jakości materiału. Cena to 50zł. Zapisy przez fan page Bielska Twierdza w prywatnej wiadomości. Tam zostaną udzielone wszelkie dalsze informacje.

Pozostałe wyniki 21 kolejki:

Chrobry Głogów- Olimpia Grudziądz 3-2

Stal Mielec- Górnik Łęczna 1-0

Wigry Suwałki- Pogoń Siedlce 2-0

Zagłębie Sosnowiec- Miedź Legnica 0-2

Odra Opole- Puszcza Niepołomice 0-0

GKS Katowice- Raków Częstochowa 2-1

Stomil-Ruch, Bytovia- GKS Tychy (przełożone).

  • 32
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  


Komentowanie jest zablokowane.