header

W pierwszym meczu tej wiosny nasi piłkarze mierzyli się z drużyną Stomilu Olsztyn.

W ten bardzo mroźny wieczór na stadionie w Bielsku-Białej pojawiło się około 2 500 widzów, mimo ,że wejściówki na to spotkanie posiadało 3 357 osób.
Nas w Młynie ponad 200 głów, a doping stał na niezłym poziomie. Na barierkach zawisły flagi: Bielska Twierdza, Ceramed Bielsko Family i Narodowe Podbeskidzie. Warto wspomnieć, że CBF zaliczyła tego meczu swój debiut.
Wisiały także dwa specjalnie przygotowane na to spotkanie transy. Pierwszy z nich, Szachmat, odnosił się do chłopaka, który wyłamał się z naszych szeregów, i postanowił przekazać kilka informacji smutnym panom. Parokroć został także pozdrowiony przez kibiców.
Drugi to German Death Camps. Napis został wykonany w barwach narodowych naszych zachodnich sąsiadów wraz z fragmentem muru Auschwitz. Wieszając ten ostatni wymieniony trans, dołączyliśmy się do akcji uświadamiania społeczeństwa międzynarodowego, że my Polacy, nie będziemy brali tej niemieckiej zbrodni na swoje sumienie.

Warto wspomnieć, że prócz flagi CBF, debiut zaliczyła nowa przyśpiewka.

Ekipa Stomilu, wspierana przez Polonię Bydgoszcz, odwiedziła nas w sile 90 głów. Prowadzili całkiem dobry doping. Olsztynianie przyjechali z flagą Stomilowcy , a Polonia zabrała ze sobą flagę Red White Brothers. 

Podziękowania dla wszystkich, którzy w ten mroźny wieczór postanowili wspierać naszych grajków.
Opłaciło się przyjść, ponieważ wygraliśmy 1-0, po golu w 90 minucie z rzutu karnego, wykonanego przez Valerijsa Sabale.

Do zobaczenia już w następną sobotę. Wspólnie tworzymy Ceramed Bielsko Family.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  


Komentowanie jest zablokowane.