header

Na wczorajszym meczu z Górnikiem Łęczna pojawiło się dokładnie 3998 widzów. W młynie dopingowało nas około 200 osób. Doping na średnim poziomie, momentami były głośniejsze zrywy (szczególnie w pierwszej połowie), ale były też chwile „mruczenia”. Przez pierwsze 15 minut nie prowadziliśmy dopingu przyłączając się do ogólnopolskiej akcji kibicowskiej „Ostatni gwizdek, Nic o nas bez nas”. Później doping się pojawił, a z nim flagi: Wiecznie Młodzi, Ceramed Bielsko Family, Bielska Twierdza, 95 i Good Night Left Side. Łęczna pojawiła się na naszym obiekcie w 15 osób, nie zabrali ze sobą żadnej flagi, zaznaczyli swoją obecność przyśpiewką „Jesteśmy zawsze tam…”.

Jeśli chodzi o samą grę to niestety… Kolejny raz zawodzi skuteczność naszych piłkarzy. Mimo, że przez sporą część spotkania graliśmy z przewagą jednego zawodnika na boisku nie było widać naszej przewagi. Zdecydowanie zawiodła skuteczność szczególnie u Pawła Tomczyka, który w końcówce miał kilka dobrych sytuacji. Podsumowując ten mecz można powiedzieć, że po prostu się odbył. Wynik 0-0 na pewno nie ucieszył, żadnej z drużyn. Jeśli myślimy o awansie w takich meczach nasi piłkarze nie powinni pozostawiać złudzeń, że TSP należy się miejsce w Ekstraklasie, a póki co gra wygląda tak jak obecne miejsce w tabeli.